Repertorium accordeon orkesten - NOVAMweb

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Repertorium accordeon orkesten

Literatuurlijsten

Jeugd divisie         
2042 Akkordeon-Zwerge 6  A. Jekic  HEC
2085 Connies Computer Crash W. Kunzmann JET
1806 Dans van de Indianen  A. de Jong ADJ
2035 DJ Akki & friends I  W. Kahl  NOR
2036 DJ Akki & friends II  W. Kahl  NOR
2004 Fresh air   H.G.Kölz  HEC
2235 Happy Junior's Klezmerfest G. Hummel JET
2143 Im Marmorschloss  C. Sandner HEC
2021 In einem gallischen Dorf (5 dln. naar keuze)  G. Hummel NOR
2107 Játék (Suite nach ungarische Volksweisen) W.Russ-Plötz RUS
2054 Kids, Comedy’ n Concert M.Matuszewski HOH
1771 Kleine Konzertvariationen T.Eckberg  HEC
2060 Kleintierzirkus  S. Hafner & J. Moser (tekst) COM
1972 Leichte Variationen über den Floh-Walzer H. Deweil  DEW
2081 Minirocks   G. Hummel JET
1834 Modern pop styles 1 (rep. 3 dln. naar keuze) W. Kahl  NOR
1924 Modern pop styles 2 (rep.: nr.5 + 2 dln.)  W. Kahl  NOR
1956 Pop collection  A. Jekic  HEC
1968 Rave on, folks  H.G.Kölz  HEC
2145 Regentropfen Musik  S. App  MMM
2122 Rocks für Kids  A. Jekic  PUR
1770 Scherzinetto in C  A.Breitfuß  ABC
1993 Songs für kleine Akkordeonisten J. Rada  FRO
2178 Starter-Kids 1  M. Wasem/J. Schmieder TAS
1850 Suite elementaire  A. Jekic  HEC
1920 TV Hits für Kids (rep.: nr.3 + 3 dln.)  Div./W. Kahl NOR
1899 Vigolino   A.Götz  NOR
2111 Wussels Abenteuer im Weltraum (met tekst) S.Klein & K.Littmann JET
2144 Wussels Abenteuer im Zoo S. Klein  JET
2037 Zirkus Feraro  G. Hummel HUP
2082 Zwergen-Suite 2  M. Matuszewski JET
        
3e divisie     
2250 Amélie   Y. Tiersen/M. Belder HAS
2048 Aus der Ritterzeit  F. Weismann WEI
1681 City lights   H. op 't Ende TOC
2168 Czech suite  Trad./H. Jelsma HAS
2058 Die Wunderblume  R. Schwarzien NOR
2093 Drie schetsen  P.Verzijde MUZ
2232 Es war einmal….  S. App  JET
2161 Faintasie modulée  A. Garcia  AME
1763 Ferienbilder  E.T. Kalke HEC
2217* Four Faces of Jazz  P. Kleine-Schaars HAS
2053 Four old dances  J. v.d. Roost/M. Mees HAS
1853 Four shanties  H. op 't Ende TOC
2023 Happy together  G. Hummel HAR
2159 Herrnhutter Sonate Nr. 1 (±1750)  C.G. Geissler/J. Holvast JHO
1640 Hungarian suite  H. Jelsma  HAS
2142 In een groen, groen knollenland P. Verzijde MUZ
1948 Insel der Fantasie  W. Heetfeld DOH
1776 Karnak   C. Gregusobires HEC
1686 Kinderspiele  W.Russ-Plötz ARB
2246Kirmes Bummel  M. Hennecke JET
1764 Kleine Feiermusik in drei Sätzen E. Frohloff  FRO
2170 Klingendes Märchenbuch T.Schlunck/J.Schmieder YOU
2064 Knights and merchants M. Vrieling MVR
2033 Magic   W.Russ-Plötz     ABC
1448 Micro Suite Nr. 1  W.Russ-Plötz     ABC
2027 Mini concert  C. van Meteren NOV
1994 Neverending party (techno) W. Kahl  NOR
2084 Ouverture Solenne  L. Rattaggi AME
2146 Popline bankd  A.Jekic/J.Schmieder PUR
1614 Preludio Fugato  E. Frohloff  HEL
2076 Rhytmische Variationen A. Jekic  PUR
1785 Ritornel   J. Holvast  JHO
2147 Schattenspiele  S. App  MMM
1805 Scherzo in G  T. Eckberg HEC
2011 Spanische Skizzen  J. Macim  HAR
2008 Spielereien  W. Graf  RUS
1838 Spielweise 2 (rep.: nr. 8 + 2 dln. naar keuze) E.T. Kalke HEC
2240* Spielwind   H.G.Kölz   HEC
1800 Suite a colori (3 dln. naar keuze)(DHV geheel) H. Jelsma  HAS
2198 Suite contraire  H. Illenberger PUR
1717 Three Ukrainian songs H. Jelsma  HAS
2063 Torkest   C. van Meteren DON
2113 Trilogie nr. 3 DHV: samen met nr. 1 of 2) R. Ehme/H. Ehme JET
1703 Trittico   J. de Haan HAS
2171 Vier zauberhafte Stücke  R. Schwarzien NOR
2132 Le voyageur  E. Pels  NOV
2086 Wolkenspiele  S. App  JET
2043 Yellow mountains  J. de Haan HAS
2140 Zondag   P. Verzijde MUZ
                 
2e divisie     
2098 A legend of Yao  M. Yuan/S. Klein JET
1964 American suite (rep.: 3 dln. Naar keuze) K.Gelück  WIL
2120 Anda Suite op. 135  D. Schmitz AME
2030 Antike Ungarische Tänze  F.Farkas/L.Puchnowsk WEI
1955 Aus einem fernen Land W.Russ  RUS
1957 Begegnungen  B. Przybylski ABC
1885 Capriccietto  J. Rada  FRO
2247 Capriol Suite  P. Warlock/A. de Jong ADJ
2252 Caricias   S.Klein/M. Belder HAS
2228 Choral with different Variations W. Kahl  NOR
2215 Classique boulevard  F. Pilsl  JET
1736 Collection   H. op 't Ende TOC
2164 Concerto d' Amore  J. de Haan/G. Huber HAS
2173 Cross-section  W. Kahl  AKK
2216 Dakota   J. de Haan/M. Wagner HAS
1960 Der Karneval der Tiere C.Saint-Saëns/H.Deweil DEW
2148 Der Schatz von Bagalor R. Schwarzien NOR
2129 Die zertrümmerte Kathedrale V. Trojan  KSC
2172 Drei Fanfaren  J.J. Mouret/C. Haase CAP
2230* Duell der Zauberer  Fr. Weissmann JET
2158 Een nacht in het enge bos Ad Wammes AWA
2150 Europäische Suite  P. Trojan  ERP
2203 Excursions to fantasy J. Schmieder YOU
1822 Fantasy (rep.: 4 dln. naar keuze) W.Russ-Plötz HOH
1769 Four western miniatures R. Propstra TOC
2006 Harlekin   W.Russ-Plötz RUS
1737 Hesterstina  C. van Meteren NOV
1831 Images   J.Löchter  ABC
2245 Indian Summer  F. Pilsl  JET
1814 Introduction and toccata R. Merlin  COU
1985 It's about time!  Henk de Ligt NOV
2100 Karpatenklänge  G.Penz/H.Bausewein JET
2075 Kilkenny rhapsody  K. Vlak/G. Huber RUN
2234 Klezmer in concert  G. Hummel JET
1819 Kontraste   H.Illenberger/A.Götz APO
2103 Les chats en fête   W. Kahl  AKK
2227 Lyrische Stücke  E. Grieg/f. Pilsl JET
2104 Märchen Suite  M. Zeidler  FRO
1815 Marokanische Impressionen M. Probst  PRO
2092 Mozaïek   P. Verzijde MUZ
2251 Music   J. Miles & B. Marshall/M. Belder HAS
1944 Musica Alpine Maritima W. Heetfeld DOH
2202 Nord Föhn  D. Schmitz AME
2099 Ocean of darkness  W. Kahl  NOR
2109 On air - Die Show beginnt G. Hummel JET
2160 Ouverture Aurora op. 216 D. Schmitz AME
2000 Ouverture Mexicaine  H. Schneiders/R. Bui CRE
2096 Roccata   H.G.Kölz   HEC
2177 Sieben Situationen  H. Reinbothe JUN
1908 Some doing (Vol. 1) Voeten in de aarde (deel 1) J. de With  HAS
2065 Spaanse impressie  A. de Jong ADJ
2019 Spirits of London  W. Kahl  NOR
2141 Stimmungen  P. Verzijde MUZ
1896 Suite contemporaine  A. Jekic  HEC
2067 Suite für Akkordeongruppe J. Ganzer  WEI
2032 Swedish suite  J. de With  HAS
2162 Symphonietta rustica  D. Steinhaus AME
2214 Trois caractères  F. Pilsl  JET
2087 Universo (Suite: Aarde-Hemel-Zee) L. Rattaggi AME
2057 Variazioni in blue  J. de Haas/H. Quackernack HAS
1802 Vegelin suite  J. de Haan HAS
2192 Vier Eigenschaften  S. App  MMM
2038 Vier Impressionen  L. Start  WEI
2106 Villa Timecode  H.G.Kölz & J.Schmieder HEC
2193 Wintergeschichten  S. App  MMM
2249 Zita (uit de Suite Troileana nr. 2) A. Piazzolla/ M. Belder HAS
              
1e divisie     
1986 A blessing in disguise  J.v.d. Wulp DON
2149  Abrakadabra (Vier musikalische Zaubereien) A.Götz   JET
2218 A Klezmer Festival  Ph. Sparke/F. Jacobi HAS
2244 Akkordeon-Quartette II F. Pilsl  JET
1996  Aspekte 2000  E.Frohloff  FRO
2236 Aus meinem Märchenbuch P.Kühmstedt/W. Pfeffer  JET
2210 Balkanya   J.v.d.Roost/M.Mees HAS
2199 Begegnungen im Moor Chr. Sander HEC
2215 Classique boulevard  F. Pilsl  JET
1980 Cubano   W.Russ-Plötz HOH
2105 Dodekaphonie  E. Sebastian JUN
2155 Drei Klankbilder  G. Penz  JET
2108 Drei Temperamente  S. Klein  JET
1891 Drei Widmungen  E.T. Kalke HEC
1678 Eine Nacht in Castle Hill S. Hippe  HOH
2165 Episodes   A.Götz   HAS
2066 Equi   J. v.d. Wulp DON
2017  Espagnola     M.Novotny  ACC
1801 Fjouwer bylden  H.Jelsma  HAS
1735  Four moods  J.Kat   TOC
1906 Gipsy suite  J.de With  HAS
1925  Haifisch-Variationen (Dreigroschenoper) K.Weill/H.Quakernack HOH
1981  Impressions für Akkordeonorchester H.G.Kölz  HOH
1702 Israeli suite nr.2   J.de With  HAS
1529 Jeumauca   C. van Meteren NOV
2201 Klangfarben  F. Pilsl  JET
2220 Matteo Variaties  T. Fletcher TFL
2242 Metropolitan Suite  A.Götz  JET
2226 Moments of Music  A.Götz  JET
2196 Motivationen  A.Götz  JET
2237 Mountain Panorama  G. Huber  RUN
1824 Musica Festiva  A.Götz  HOH
2077  New Orleans Suite  R.Schwarzien NOR
1999  Nufri Tete   A.Götz  HEC
2200 Prélude de concert  H.G.Kölz  HEC
2130 Puszta   J.v.d. Roost/M.Mees  HAS
1724  Reisebilder vom Balkan H. Boll  TRA
2238 Return to Ithaca  K. Vlak  RUN
2056 Rikudim   J.v.d.Roost/M.Mees HAS
2152  Roumanian Fantasy  F.Chagrin/H-G.Kölz JET
1942 Russische Rhapsodie W.Heetfeld DOH
2126 Space adventure  T.Fletcher  TFL
2110  Spanische Fantasie   W.Niehues OET
2125 Spices of rhythm  H.de Ligt  NOV
2097 Suite classica   L.Rattaggi  AME
2078  Suite Nr.1 nach polnischen Volksweisen A.Witowski JUN
2079 Suite Nr.2 nach polnischen Volksweisen A.Witowski JUN
2080  Suite Nr.3 nach polnischen Volksweisen A.Witowski JUN
2135 Suite voor acc.orkest (in memoriam Piazzolla) W. Beunders NOV
2187 Tango Fugitativo & Milonga Feliz G. Daanen GDA
2253* Tangoise   H. de Ligt  NOV
2028 Tanz der Mädchen aus Gajaneh (rep.: met 2029) A.Khatchaturian/L.Puchnowski WEI
2003 The Lord of the Dance R.P.Hardiman/H.G.Kölz HEC
1631 Three "minimal" dances C. van Meteren NOV
1823 Toccata furioso  K. Dusch  HOH
2062 Tokyo adventure  L.di Ghisallo/G.Huber RUN
1983 Très composiónes pora orquesta de accordeón (zie ook nr. 2041) G. Daanen DON
2233* Très danzas Espagnoles F. Pilsl  JET
1912 Trilogy   R. Merlin  COU
2101 Triptychon  H. Reinbothe JUN
1991 t Waegh-Stuck  H. op 't Ende  TOC
1836 Variationen über ein Lied von S.Foster A. Goodman HOH
2137 Variations & Balkanaise G. Daanen MIF
2052 Vier Elemente  S. Klein  HOH
2029 Walzer aus Maskerade (rep.: met 2028)  A.Khatchaturian/L.Puchnowski WEI
1798 Werziade nr. 3  F. Dobler  OET
2051 Zampa (Die Marmorbraut) L.J.F.Hérold/D.Schmitz  AME
     
           
Ere divisie   
1696  Andersens Märchen  J. Feld  PRE
2112 Äquatorialis  H. Quackernack QUI
2001 Ausdrucksorte (fünf konzertante Stücke) S. Hippe  HOH
2005 Ballade    F. Dobler  HOH
1830  Boardwalk  A. Wammes AWA
2114 Catch für Akkordeon-Quintett S. Hippe  KOW
1781 Divertimento armonico F. Zehm  HOH
1652  Divertimento ritmico  W.Russ-Plötz RUS
2083  Eskapaden  H. Quakernack QUI
1826  Fünf Aphorismen  V. Muszinski INT
1765 Fünf Skizzen für Akkordeon-Orchester  J.Gänzer   WEI
2002 Great Joy   L.P. Schulz JUN
1989  Heksencapriolen  L.L. Trytten HAA
1919 Hymnus   K. Schwaen/S. Hippe HOH
2225 Katersymphonie  H. Quackernack QUI
2059 Keniade    F.Dobler  HOH
1839 Krakatao   S.Hippe  HOH
2031 Lambada concertante J.Tamulionis  INT
2243 Momento   L. Stark  JET
1625  Musik für doppelchöriges Akk.Orchester  und Schlagwerk Nr.2  P.Kühmstedt TRA
2088 Nuages blancs  A.Kruisbrink  AKC
 650 Ouverture Saltarello  A.Herckenrath NOV
1977 Rondo Capriccioso  W.Solotarjow/H.Quakernack INT
2222 Schimmen in de Kathedraal L.L. Trytten LLT
2139  Short cuts  S. Hippe  RUN
2197 Sinfonietta dramatica  S. Divjakovic JET
2176 Sinfonietta für Akk. Orchester und Schlagwerk R. Bruci/W.Pfeffer PRE
1568 Suite für Akkordeon-Orchester R. Bruci/W.Pfeffer PRE
1570 Szenen I   T.Bauer   HEC
1910 Thema mit Variationen J.Löchter  JET
1854 Toccata   J.Löchter  WEI
1796 Tokkata   V. Bagdonas INT
1817 Triptychon für Akk.Orch., Elektronium und Schlagzeug  P.Kühmstedt  COU
1926  Werziade nr. 4  F. Dobler  HOH
            
Divisie Superieur  
1927 Aus Zungen Stimmen M. Kagel  UNI
2239 Die Monde des Saturns S. Hippe  RUN
1782 Ein leiser Ton gezogen S. Hippe  HOH
1710 Evocations  J. Feld  DEF
1978 Konzertrondo  N. Tschaikin/L. Puchnowski WEI
2179 Kynaston   J. Franceschina NOV
1982 Moebh   S. Hippe  HOH
2123 Serenade & Dans  A. Comitas OMU
1913 Symfonie nr. 1  L. Kayser  LFC
1911 Tetrade   W. de Ruiter TOC
1886 Vathek   J.Franceschina NOV
     

Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu